Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne Sinus rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku. Ze względu na dynamiczny rozwój rynku zostało ono przekształcone w 2001 r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją kabli oraz innych, pokrewnych produktów. Centrala naszej firmy ma swoją siedzibę w Łodzi, gdzie również znajdują się biuro obsługi klienta, magazyn i pomieszczenia produkcyjne. Dzięki temu zapewniamy szybką realizację zamówień oraz unikamy opóźnień przy wykonywaniu zleceń.
Położenie geograficzne oraz bardzo dobre logistyczne umiejscowienie czyni Łódź znakomitym centrum handlu w Europie, strategicznym punktem między Wschodem i Zachodem.
Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z najlepszych tworzyw. Oprócz gwarancji optymalnej jakości i wysokiego standardu naszych wyrobów koncentrujemy się na szybkim serwisie oraz przyjaznej obsłudze klienta.

Zachowując strukturę przedsiębiorstwa eliminującego czasochłonne procesy decyzyjne oferujemy naszym Klientom sprawne doradztwo, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ponadto zapewniamy profesjonalny After-Sales-Service, który umożliwia optymalną obsługę naszych Klientów także po dokonaniu zakupu.
Liczne produkty z naszego asortymentu wytwarzane są w polskim zakładzie w Łodzi, inne natomiast są rezultatem kooperacji z naszym partnerem produkcyjnym, którego reprezentujemy na terenie całej Europy.
Realizując nasze przedsięwzięcia troszczymy sie o środowisko naturalne oraz przestrzegamy zasad jego ochrony.

Przekonując Państwa do naszych standardów obsługi i produkcji zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z szeroką bazą oferowanych artykułów, do których należą m.inn.


  kable:

- telekomunikacyjne
- alarmowe
- HiFi
- HDMI
- DVI
- optyczne
- euro
- USB
- zasilające
- satelitarne
- adaptery
- słuchawki
- opakowania

 

Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem marek: JIB, Edifier i Grundig

Dystrybutorzy:

AB S.A.
ul. Kościerzyńska 32
51-416 Wrocław

Dział Rejestracji Partnerów Handlowych
tel. +48 71 32 40 421INCOM S.A. 
ul. Mokronoska 6 
52-407 Wrocław
tel.: 71-35-88-000

O firmie Edifier

Firma Edifier Technology Company Ltd. rozpoczęła swoją działalność jako małe przedsiębiorstwo o zasięgu krajowym. Firma powstała w Pekinie w Chinach w roku 1996 i początkowo skupiała się na rodzimym rynku, na którym jest obecnie liderem w branży. Od tego czasu Edifier urosła do rangi poważnej międzynarodowej organizacji, obejmując swoją działalnością także Amerykę Północną, Południową, Europę, Bliski Wschód oraz Azję w regionie Pacyfiku. Aktualnie firma posiada biura sprzedaży w Kanadzie, Hong Kongu, Chinach, Australii i Argentynie, a w kanadyjskim Vancouver oraz w Pekinie posiada dział badań i rozwoju produktów.

Dzięki pionowej strukturze/zintegrowaniu firma Edifier prowadzi własne badania i rozwój, zajmuje się projektowaniem wyrobów, wytwarzaniem oprzyrządowania, wtryskiwaniem tworzyw, produkcją obwodów drukowanych, wzornictwem i montażem, montażem obudów drewnianych, drukowaniem siatek jedwabnych, projektowaniem przetworników głośnikowych oraz montażem, montażem końcowym oraz globalnym marketingiem i sprzedażą wszystkich marek spod znaku Edifier. Edifier prowadzi produkcję w dwóch własnych zakładach, które wytwarzają a następnie dystrybuują rocznie ponad 8 mln urządzeń audio. Jeden z zakładów mieści się w Songshan Lake Industrial Park w Dongguan w Chinach, a drugi w Pekinie, także w Chinach. Łącznie Edifier i Edifier International zatrudniają ponad 3.500 osób na całym świecie, a dystrybutorzy działają w ponad 75 krajach.

Edifier International specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elektroniki konsumenckiej klasy high-end na potrzeby rynku luksusowego i multimediów, a dzięki szerokiej gamie produktów trafia w gusta każdego użytkownika. Firma Edifier International jest znana z rozwoju i zastosowania technologii akustycznej, najwyższych standardów produkcji oraz bezkompromisowej jakości wzornictwa i produkcji elektroniki audio. Edifier stawia na perfekcję we wszystkich dziedzinach audio, w których działa, a należą do nich sprzęt audio dla pecetów, multimediów, stacje dokujące, luksusowy sprzęt audio dla branży IT i domu. Edifier doskonali i powiększa doświadczenie w dziedzinie audio stale podnosząc globalne uznanie marki i swoich produktów – a wszystko to z zamiłowania do dźwięku.

Edifier nieustannie rozwija swoją działalność i obecność na rynku, konsekwentnie buduje światowe uznanie w branży rozwiązań audio dla nieustannie ewoluującego przemysłu elektroniki konsumenckiej.

Ideologia marki Edifier

Zamiłowanie do dźwięku, wzornictwa i jakości – trzy koncepcje lub idee, które tworzą to, kim jest Edifier jako marka oraz co obiecuje swoim klientom i partnerom. Celem Edifier jest bycie postrzeganą na rynku konsumenckiej elektroniki/audio jako firma, która mierzy w jak najwyższą jakość dźwięku, wyjątkowe wzornictwo oraz jakość wyrobów i procesów. Od wszystkich podmiotów związanych z firmą Edifier, wewnętrznych i zewnętrznych, oczekuj się, aby dzieliły tę samą co Edifier pasję, jednocześnie nieustannie spełniając obietnicę złożoną klientowi docelowemu. Wspierając ideologię marki na wszystkich poziomach, Edifier tworzy pozytywne środowisko pracy w ramach swojej organizacji, atmosferę doskonałej współpracy z zewnętrznymi firmami/partnerami, a wśród klientów docelowych zyskuje uznanie za swoje oddanie idei.

Filozofia Edifier

Filozofia Edifier International obraca się wokół niezłomnego dążenia do wysokiej jakości dźwięku, bez względu na zastosowanie. Od marzenia przez szkic artysty, formę produktu obdarzonego duszą i ciałem, po bezkompromisowe wzornictwo i elegancję. Edifier International to pełne oddanie doskonałości dźwięku, któremu przyświeca jedna idea – umożliwienie końcowemu użytkownikowi najwyższej jakości odsłuchu, opakowanego w niekwestionowane wzornictwo i w aurze elegancji.

Misja Edifier

Misja Edifier ma swoje źródło w niezłomnym dążeniu do dźwięku najwyższej jakości. Celem Edifier jest dostarczenie najwyższej jakości, nie tylko jeśli chodzi o dźwięk, ale także w każdym aspekcie i na każdym poziomie działalności. Edifier aspiruje do miana międzynarodowego lidera, który dostarcza rozwiązania audio klasy premium pasujących do każdego otoczenia. Edifier pozostaje wierna fundamentom swojego rozwoju, wzrostu i współpracy. Edifier nieustannie zwraca uwagę na to, by wszystkie podmioty z nią związane miały możliwość twórczej ekspresji, rozwoju osobistego i zawodowego, dzieląc pasję firmy Edifier i pozostając konsekwentnie i mocno zaangażowanym w tworzenie pomyślnej przyszłości marki Edifier.

Wizja marki Edifier

Wizją marki nazwaną Edifier International Vision jest zdobycie uznania na świecie w branży audio i bycie postrzeganą jako synonim firmy oferującej wyjątkowe, inspirujące i eleganckie, a przy tym wysoce funkcjonalne rozwiązania audio dla zastosowań multimedialnych w domu i do komputera. Oznacza to tworzenie wyrobów wywierających niezapomniane wrażenie i przechodzących oczekiwania bez względu na zastosowanie, przy jednoczesnym wzmacnianiu integralności marki i zaufania do niej.

edifier_1

 

design_studio

 

design_2

design_3

design_4

design_5

design_6