§ 5 Koszty i termin wysyłki

1.    Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia.
2.    Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.Zamówienia złożone w piątek po godz. 13, w soboty, niedziele oraz święta będą rozpatrywane od rana w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu w którym zamówienia zostało złożone.
3.    Orientacyjny termin przygotowania towaru do wysyłki wynosi  około 1-2 dni roboczych.
4.    Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanej firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Wysyłka kurierem odbywa się codziennie do godz. 14
5.    Przesyłka  dostarczona  jest  zgodnie z terminem podanym przy każdym produkcie na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach Sklepu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym  (zwykle 1-2 dni robocze).
6.    Kupujący  jest  obciążany  kosztami  dostawy  (wysyłki)  określonymi  poniżej. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności.
Wysyłki na terenie Polski:
- w przypadku wyboru płatności przelewem na nasze konto 15 PLN kurierem, 8 PLN pocztą
- w przypadku wyboru płatności za pośrednictwem serwisu PayPal 15 PLN kurierem, 8 PLN pocztą
- w przypadku wyboru płatności przy odbiorze 20 PLN kurierem, 20 PLN pocztą
- podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT.
W przypadku dokonania zakupów za kwotę powyżej 100 zł (brutto) produkty wysyłane są na koszt firmy Sinus Sp. z o.o.
7.    Zgodnie z art. 543¹ § 1. Jeżeli kupującym jest konsument, sprzedawca obowiązany jest niezwłocznie wydać rzecz kupującemu, nie później niż trzydzieści dni od dnia zawarcia umowy, chyba że umowa stanowi inaczej. W razie opóźnienia sprzedawcy kupujący może wyznaczyć dodatkowy termin do wydania rzeczy, a po jego bezskutecznym upływie może od umowy odstąpić.

§ 6 Płatności

1.    Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę lub paragon.
2.    Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem (przy odbiorze towaru), zapośrednictwem systemu płatności PayPal lub przelewem na konto bankowe sklepu.
3.    Dostępne formy płatności :
- przelew na konto sklepu.;
Bank DnB NORD Polska SA nr rachunku 55 2190 0002 3000 0046 2805 0102
Sinus Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 247/249
93-231 Łódź
- płatność przy odbiorze ( za pobraniem) - należność pobiera kurier;
- płatność PAYPAL;
 
§ 7 Odbiór towaru

1.    Dostawy są realizowane na terytorium RP.
2.    Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera zalecamy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane prosimy nie przyjmować przesyłki oraz zalecamy wypełnić protokół szkody dostępny u kuriera a następnie skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.